İletişime Geç

05062525999

Laminant parke Ankara Kızılcahamam

  • Ansayfa
  • Laminant parke Ankara Kızılcahamam

Laminant Parke Kızılcahamam  Ankara genelinde aynı gün keşif ve fiyatlandırma seçenekleri! Uzman kadro ve yılların vermiş olduğu tecrübe! Uzun dayanıklı, şık, estetik ve bütçenize uygun parke seçenekleri!

Zengin ürün skalası sayesinde tüm mobilyalarla kolaylıkla uyum sağlayan laminant parke seçeneği arasından siz de zevkinize uygun ürünleri Çam YAPI’nın mağazasını ziyaret ederek kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü işçilik dahil tercih ederek mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Parke ev, ofis, kafe, restoran, mağaza gibi pek çok mekanda severek tercih edilen, ahşabın doğal ve sıcak etkisini iç mekanlarınıza taşıyan döşeme elemanlarından birisidir. Islak hacim harici mekanlarda sıklıkla tercih edilen parke, ahşap kökenli bir malzeme olduğundan dolayı her tarzda dekorasyon ile uyumluluk gösterir. Bu nedenle günlük hayatımızda en klasiğinden en modern iç mekanlara kadar hemen hemen her yerde sıklıkla karşılaştığımız bir ahşap ve inşaat malzemesidir. Birbirinden güzel renk ve doku alternatifleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan parke seçenekleri arasından zevkinize en uygun ürünü tercih edebilir; doğal malzemenin size sunmuş olduğu özgün iç mekan tasarımı olanaklarından faydalanarak sıcak bir şıklık elde edebilirsiniz.

Zengin Ürün Seçenekleri İle Mekanları Güzelleştiren Parke Modelleri
Parke modelleri ilk olarak kalitesine ve üretim şekline göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırma dahilinde masif parkeler, lamine parkeler ve laminant parkelerden söz edilebilir. Belirtilen ürün seçenekleri arasından en çok tercih edileni ise laminant parke modelleri olarak karşımıza çıkar. Laminant parke modelleri arasında oldukça fazla sayıda renk ve doku seçeneğine sahip ürün görülebilir. Bu ürünler arasından uygulama yapacağınız mekana uygun olarak ürün seçiminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Çam laminant parke, meşe laminant parke gibi farklı ağaçlardan üretilen parke modellerini incelemek ilk aşamada ürünler arasındaki belirgin farklılıkları tanımanızı sağlar. Ardından aynı veya farklı ağaç grubundan üretilen parke seçenekleri arasından lineer dokulu veya hareli ürünler arasında seçim yapmanız gerekir. Lineer dokulu ürünler genellikle parke dizilimini destekleyici doğal çizgisel ağaç desenlerinden oluşur. Hareli modellerde ise daha dairesel hatlar görmeniz mümkündür. Mekanın geometrisini tamamlayıcı olarak tercihinizi lineer dokulu parke seçeneklerinden yana kullanabileceğiniz gibi hareli modeller sayesinde de daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra renk tonları parke modelleri açısından önemli bir unsurdur. Örneğin özellikle akçaağaç ve meşenin açık tonlarından faydalanarak iç mekanlarınızda aydınlık ve açık renkli bir zemin elde edebilirsiniz. Buna karşın tercihinizi koyu ceviz, abanoz, kiraz gibi daha koyu tonlardan yana da kullanabilirsiniz. Doğal ahşap kaplamalı parke modellerinin yanı sıra ufak renklendirmelerin yapıldığı parke modellerini de inceleyebilirsiniz. Özellikle rustik mekanlardan hoşlanıyorsanız gölgeleri koyulaştırılmış ahşap kaplamalar sizin için uygun birer seçenek olabilir.

İç Mekanların Vazgeçilmezi Parkeler ile İlgili Dikkat Etmeniz Gerekenler
Parke modellerinin sadece sahip olduğu görsel özelliklere göre değerlendirilmesi doğru bir ürün seçimi yapabilmek açısından yeterli değildir. Öncelikle parkeler zemine uygulandığı için malzemenin dayanıklılığı ve temizlenebilirliği büyük bir önem taşır. Dolayısıyla kolay temizlik için neme ve suya dayanıklılık, kullanım kolaylığı ve parkenizin ömrü için önemli bir etmendir. En az doğru ürün seçimi kadar önemli olan bir diğer konu ise parkelerin döşenme şeklidir. Parke yerleşimi öncesinde mutlaka evdeki hareket yönlerinin belirlenmesi gerekir. Hareket yönüyle aynı yönde döşenen parkeler, mekanın daha geniş ve ferah algılanmasını sağlar. Dikdörtgen şekle sahip bir odada uzun kenara paralel döşenen parkeler mekanın daha uzun algılanmasını sağlarken kısa kenara paralel döşenen parkeler, mekanda daha basık bir etkiye neden olur. Dolayısıyla doğru ürün seçiminin yanı sıra doğru uygulama yönteminin kullanılması da parkeler ile ilgili dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır.

İçerikler

Laminant parke Ankara Kızılcahamam

Süpürgelikler

Süpürgelikler

Süpürgelik modelleri ahşap ve plastik olarak çeşitleri mevcuttur, alacağınız parke ile uyumlu olması ve kalitesi oldukça önemli olan süpürgelikler evinizi dekoratif açıdan mobilyalarınızı da ön plana çıkaracak bir aksesuar dır. Doğru bir malzeme ve işçili

Laminant parke Ankara Kızılcahamam

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara genelinde aynı gün keşif ve fiyatlandırma imkanı sunuyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm işçilikler ve alacağınız parkeler garantili ve profesyonel şekilde işçilik avantajları ile hizmet seçeneklerimiz arasındadır.

32.000

Bu Ay Tamamlanan m2

15

Memnun Müşteri Sayısı

2

Devam Eden İş

12

Deneyimli Personel

WhatsApp Bizi Arayın