İletişime Geç

05062525999

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı Ustası

Duvar kağıtları farklı yapısal özellikleri sayesinde her türlü iç mekanda kullanılabilen son derece kullanışlı ve dekoratif özelliğe sahip duvar kaplama elemanlarıdır. Dekorasyon ve ev gereçleri arasında yer alan, kolay uygulanabilirliği nedeniyle özellikle evlerde sıklıkla tercih edilen duvar kağıtları, ofis, restoran, cafe gibi farklı iç mekanlarda da kullanıma uygundur. Çoklu renk ve desen alternatifleriyle satışa sunulan duvar kağıdı modelleri arasından siz de zevkinize uygun ürünü kolaylıkla seçebilir ve iç mekanlarınızda uygulayabilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleri ile Birbirinden Kullanışlı Duvar Kağıdı Modelleri
Duvar kağıtları gelişen teknolojisi sayesinde teknik özelliklerine göre farklı modellerden oluşur. Islak kuru fark etmeksizin her türlü mekanda kullanılabilen duvar kağıtlarından ıslak hacimlerde kullanılacak ürünler için bazı teknik ihtiyaçlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bu anlamda wc, banyo ve mutfak gibi mekanlarda suya dayanıklı ve su tutmayan duvar kağıdı modelleri tercih edilebilir. Modeller arasında seçim yaparken yanmaya karşı dayanıklı modelleri tercih etmek de olası tehlikelere karşı tedbir mahiyetinde önemli bir adımdır. Genellikle renklendirilmiş olarak karşımıza çıkan ürünlerin yanı sıra boyanabilir duvar kağıtları da alternatif modellerden birisi olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler yapısı itibariyle renksiz üretilen ancak duvarlarınızda doku oluşturmanıza olanak sağlayan duvar kağıtlarıdır. Adından da anlaşıldığı üzere boyanabilen bu ürünler uygulandığı yüzeyde kendinize özgün tasarımlar sergilemenize olanak sağlar. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir diğer duvar kağıdı modeli ise 3D duvar kağıtları olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler uygulandığı yüzeyde derinlik algısını ön plana çıkararak mekanınızın sınırlarını genişleten dekorasyon elemanlarıdır. İki boyutlu desenlere nazaran gerçeğe çok daha yakın bir görünüm sunan 3 boyutlu duvar kağıtları sayesinde duvarlarınızı dev bir tablo veya ekran haline getirebilirsiniz. Son zamanların dekorasyon trendleri arasında yer alan dekoratif duvar kağıtları için de yine bu skalada yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı renk, tasarım ve desen seçenekleri bulunan modeller arasında ön plana çıkan taş desenli duvar kağıtları sayesinde iç mekanlarınızda doğal taş görünümü elde edebilirsiniz. Üstelik bu sırada moloz ve inşaat artıkları ile uğraşmanıza gerek kalmadan oldukça basit bir uygulama sayesinde kolaylıkla istediğiniz yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Ürünler içerisinde standart mekan ölçülerinin haricinde daha geniş mekanlara uygun olarak tasarlanan XXL duvar kağıdı modellerini bulabilirsiniz. Yapışkanlı duvar kağıtları, duvar stickerları gibi ürünlerle de duvarlarınızda ve eşyalarınızın düz yüzeylerinde fark yaratabilirsiniz.

Kolay Uygulanabilir Duvar Kağıtlarının Pratik Kullanım Avantajları
Duvar kağıtları aynı kategori altında satışa sunulan duvar kağıdı yapıştırıcıları sayesinde kolaylıkla istenilen yüzeye uygulanabilen ürünlerdir. Tıpkı uygulamasında olduğu gibi kullanımı da kolaylaştıran pek çok özelliğe sahip olan duvar kağıtları özellikle hijyen açısından gelişen teknoloji sayesinde daha sık tercih edilir hale gelmiştir. Bu anlamda özellikle vinilden üretilen kolay silinebilirliği ile ön plana çıkar. Hem ıslak hem kuru mekanlarda kullanılabilen bu ürünler UV ışığına karşı dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda istenildiği zaman uygulandığı yüzeyden kolaylıkla sökülebilen duvar kağıtları, kullanıcıların severek kullandığı duvar kaplamaları arasında yer alır. Gerek uygulama aşamasında gerekse sökülme işlemi sırasında kötü kokuya neden olmayan ve yüzeyde iz bırakmayan duvar kağıtları ile duvarlarınızda zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Çeşitli renk ve desen seçenekleri sayesinde iç mekanlarınızda isterseniz doğal taş görünümünde isterseniz floral veya geometrik desenli pek çok duvar kağıdı kullanabilirsiniz.
Duvar kağıdı fiyatları itibari ile de her bütçeye hitap eden çoklu ürün seçeneklerine sahip olduğundan dolayı istediğiniz fiyat aralığındaki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Duvar Kağıdı ustası , Duvar kağıdı ustalık fiyatları ve En güzel duvar kağıtları için tek yapmanız gereken ise hemen bizi arayıp bilgi ve işçilik talep etmek.

32.000

Bu Ay Tamamlanan m2

15

Memnun Müşteri Sayısı

2

Devam Eden İş

12

Deneyimli Personel

WhatsApp Bizi Arayın